Радио Милева

Фановите во шок: Ана Михајловски гола и без грам шминка (фото)

Фановите во шок: Ана Михајловски гола и без грам шминка (фото)

Водителката Ана Михајловски сакаше да биде духовите и да се пошегува со фановите на Инстаграм.

Откако споделила дека гледала хорор филм, Ана одлучила да се прикаже во друго светело. Наводно, сакала да ги исплаши оние кои ја следат.

Со оглед на тоа што објави селфи на кое се гледа дека е гола и без шминка, фотографијата имаше спротивен ефект.

Останати вести од Радио Милева