Радио Милева

Деколте како океан: Спенџарска покажа повеќе од што треба (фото)

Деколте како океан: Спенџарска покажа повеќе од што треба (фото)

Водителаката на Канал 5, Јелана Спенџарска знае да се облече во стилски различни комбинации, зависно од тоа што налага приликата.

Пред ТВ екраните може да ја видиме во фини модни парчиња, додека пак кога ќе се исклучи црвеното светло Јеца најчесто носи спортска комбинација.

фото; Фејсбук

Спенџарска вчера присутвуаше на промоцијата на Викторија Лоба и Тајзи, кои ја промовираа нивната нова песна „Каде сме ние“. За оваа прилика, водителката облече бели, широки панталони, а на горниот дел се пофали од со своето деколте, па за малку да покаже повеќе од што треба.

фото: Инстаграм

Останати вести од Радио Милева