Радио Милева
вклучена во штекер...

Дара Бубамара гола се одмара: Вака „секси мама ги (на)полни батериите“ пред концертот во Арена (ФОТО)

Дара Бубамара гола се одмара: Вака „секси мама ги (на)полни батериите“ пред концертот во Арена (ФОТО)

Српската фолк пејачка Дара – Бубамара,  наголемо се подготвува за својот голем белградски концерт во Штарк Арена.

На само неколку дена пред истиот, за да го зголеми интересот  Дара  објави провокативна фотографија на својот Инстаграм профил, која ја запали ова социјална мрежа.

Имено, на неа пејачката е сликана како позира гола во креветот, легната на стомак додека одстраните и се прелеваат огромните силиконски гради,  а тетоважата и ѕирка на грбот, додека телото го прекрила со златно-свилена прекривка.

„Секси мама ги наполни батериите“ – напишала во постот покрај фотографијата пејачката за што доби лавина коментари.

Фото: Информер

Останати вести од Радио Милева