Радио Милева
ФОТО

Дали ова е доказ: Омер ја остави свршеницата, а на негово место дојде друг?!

Дали ова е доказ: Омер ја остави свршеницата, а на негово место дојде друг?!

Извесно е дали турскиот убавец, актерот Бариш Ардуч се уште е во љубовна врска во актерката Гупсе Озај.

Изминатото лето требаше се случи нивната свадба, но истата изостана, а медиумите и обожавателите останаа во прашалници што се случува меѓу нив. Во меѓувреме, знаете дека Бариш и неговата колешка од „Изнајмена љубов“, Елчин Сангу го снимија новиот филм „Време за среќа“, а пак Гупсе истовремено започна со снимањето на серијата „Делиха2“ каде беа во главна улога со Бариш.

Сега, таа го објави плакатот за продолжението, а на истиот улогата на Бариш ќе ја игра друг актер.

Дали ова е доказ дека врската навистина завршила, а бракот пропадна, останува да видиме…

Останати вести од Радио Милева