Радио Милева

Баш и е гајле за камерите: По жестокиот секс под тушот со Ѓексон, Мина се соблече и ги покажа голите гради! (ВИДЕО)

Баш и е гајле за камерите: По жестокиот секс под тушот со Ѓексон, Мина се соблече и ги покажа голите гради! (ВИДЕО)

Мина се чинеше дека одлучи да биде во центарот на вниманието, и по сексот со Ѓексон во туш кабината, таа се соблече и ги покажа своите голи гради.

На Мина воопшто не и беше грижа за камерите, па во гардероба, и покрај голите гради, гледачите можеа да ја видат и нејзината задница во гаќички.

Во секој случај, оваа снимка предизвика многу различни коментари за изгледот на Мина. Погледнете и зошто:

Останати вести од Радио Милева