Радио Милева
еротски воздишки... на попуст

Женска размена на допири и страсти: Теодора Мартиновска – првата Македонка со “Онли фанс“ страница во уште една жешка лезбо акција со нова партнерка (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Женска размена на допири и страсти: Теодора Мартиновска – првата Македонка со “Онли фанс“ страница во уште една жешка лезбо акција со нова партнерка (ФОТО+ВИДЕО 18+)

Првата Македонка што има своја „OnlyFans“ страница, Теодора Мартиноска, одново реши да ги почести своите следбеници… И тоа со нова возбуда. Зошто и не би, кога возбудата е она нешто од што расната стружанка живее преку разголените фотографии и клипчиња на нејзината страница… за возрасни.

Овој пат со уште една жешка лезбо акција, но со нова партнерка, која сепак можат да ја видат само оние што за неа ќе платат… На нејзиниот „OnlyFans“, секако!

Како најава на женската размена на допири и страсти, Теодора или itztteaa – како што и е уметничкото име на Инстаграм, споделила промотивно еротско клипче на кое е во блиска дружба со својата нова интимна пријателка, најверојатно од Србија, која се претставува под уметничкото име Кица (Kica).

За каква „цица-маца“ се работи можете да се уверите и сами ако ги погледнете нејзините „жешки страници“ на социјалните мрежи… Од Инстаграм до ТикТок и Х (екс – Твитер).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by °KICA° (@therealkicaaw)

Гигантски гради и иста таква задница,  голи пози и „секс бомба“ што без предрасуди буди максимална возбуда во својата еротска понуда!

 

View this post on Instagram

 

A post shared by °KICA° (@therealkicaaw)

Влажните машки погледи дефинитивно ќе останат заковани на двете секси дами, кои брутално провоцираат онака разголени, во размената на еротски воздишки во својата лезбо игра за возрасни.

Глетка која во старт би ви ветила дека за миг ќе ја разбранува вашата фантазијата и поттикне волшебната игра на сетилата.

Ваше е само платите, да се логирате на „Онли фанс“ и да уживате во еротките атракции и жешките лезбо акции на двете „напалени дами“! Овој пат со дополнително „честење од куќата“ со огромен попуст од дури 80% за цел месец експлицитни визуелни задоволства!

Практика која Теодора оддамна започна да ја применува, само со различни партнерки…

Меѓу другите и со некои од познатите Македонки, како на пример трап пејачката Луна, во нивното заедничко секси тверкање и мешање со задниците и заводливо  нишање со  колковите и карлиците.

Но, ова последново со новата партнерка Кица е вистинска еротска посластица… и тоа на попуст!

Фото: Инстаграм и ТikTok/itztteaa/therealkicaaw/X/Kica

 

 

Останати вести од Радио Милева