Љубов и Секс

„Запалете“ го за 60 секунди!!!

„Запалете“ го за 60 секунди!!!

Жените често не се свесни колкава моќ поседуваат. Само 60 секунди се доволни за да го „запалите“ својот партнер, а ние ви откриваме како.

Гола и мокра: Голото и мокро женско тело е нешто на што ниту еден маж не може да одолее. Започнете со предиграта, речете му да легне на кревет и да ве почека. За тоа време вие истуширајте се и на мокра кожа нанесете малку масло за тело. Потоа вратете се во спалната и очекувајте воодушевување од негова страна.

Бидете гласни: Не се срамете да му покажете колку уживате. Звуците за време на сексот се вистински благослов за мажите, бидејќи со тоа тие ја потврдуваат својата вештина.

Еротика: Мажите обожаваат жени кои го познаваат своето тело и знаат како да ги заведат. Никако не заборавајте секси долна облека, а од време на време заведете го со секси танц или стриптиз во домашна атмосфера.

Изненадете го: Зошто мора да чекате за секс до вечерта кога е време за спиење? Изненадете го со утрински секс, попладневен секс кога ќе си дојде од работа, а ако условите го дозволуваат тоа, изненадете го и на работа облечена само во долна облека со мантил на вас. Вашиот партнер буквално ќе збесне, ви ветуваме!

извор:боза.мк