Радио Милева
слатка и жешка...

Оваа секси штипјанка ги буди сите сетила: Нејзиното жешко видео ќе го гледате во занес (ВИДЕО)

Оваа секси штипјанка ги буди сите сетила: Нејзиното жешко видео ќе го гледате во занес (ВИДЕО)

Деновиве се појави видеоприказна што не е рекламна, туку претставува лична сатисфаксија од реализираното на моделот и режисерот.

Амбиентот летен… со еротскиот набој присутен до болка, страста извира од секој кадар, а приказната баш како за овој период, жешка, возбудлива, покрај вода, на плажа.

Во неа аткративната 22 годишна штипјанка Марија Јовева или попозната како Марис Џолин на социјалните мрежи.

Режисерот Дарко Митев досега снимаше многу македонски убавици, но за проектот со Марис вели дека му е еден од омилените.

 

Инаку, веројатно се сетивте дека атрактивната и несекојдневна убавина на штипјанката Марија ја имате видено во спотот на Тајзи за темата „Омилена“, а исто така пред извесен период можете да дознете нешто повеќе за неа и на Вистина.мк.

Во продолжение погледнете го најновото летно и жешко видео на талентираниот Дарко и убавата Марис:

Останати вести од Радио Милева