Радио Милева

(ВИДЕО) Дру Баримор одигра секси танц и ги покажа голите гради среде емисија!

(ВИДЕО)  Дру Баримор одигра секси танц и ги покажа голите гради среде емисија!

Актерката Дру Баримор денес е мајка на две деца, но некогаш и таа беше „млада и луда“.

Во 1995 година, гостуваше кај Дејвид Летерман, каде се качи на неговото биро, изведе секси танц, ја подигна блузата и ги покажа голите гради. Неодамна таа гостуваше кај Стивен Колбер каде проговори за инцидентот од 90-тите.

-Помина многу време, сеќавањата донекаде избледеа, па понекогаш имам чувство дека тоа не бев јас. Но, сепак сум, признава актерката. Како што вели, не се кае за својата постапка, бидејќи само еднаш се живее.

-Тоа на некој начин е кул. Денес сум мајка на две деца, целосно поинаква. Сепак, се уште ме интересираат откачени работи, признава Дру.

Останати вести од Радио Милева