Радио Милева

(ВИДЕО) 17 милиони прегледи: Марк Ентони и Вил Смит заиграа салса

(ВИДЕО) 17 милиони прегледи: Марк Ентони и Вил Смит заиграа салса

Марк и Вил направија луда журка на јахта во Мајами, а каолку добро се забавуваа сведочи видеото кое е поставено на инстаграм.

Вил Смит и Марк Ентони предизвикаа воодушевување на социјалните мрежи, со нивната игра на познатата кубанска салса.

Глумецот и Марк се дружеа на луксузната јахта во Мајами, при што Марк реши да го научи неколку потези од популарната кубанска салса.

Видеото за еден ден е прегледано повеќе од 17 милиони пати.

Погледнете за што станува збор.

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Останати вести од Радио Милева