Радио Милева
полн кадар

Вера Мештеровиќ божествена пред камери, секси на настани, ама и во теретана: Погледите вперени во расната убавица додека ја билда раскошната задница (фото)

Вера Мештеровиќ божествена пред камери, секси на настани, ама и во теретана: Погледите вперени во расната убавица додека ја билда раскошната задница (фото)

Една од нашите најубави и атрактивни дами од јавниот живот, моделот,мисица и актуелна ТВ водителка Вера Мештеровиќ е во центарот на вниманието каде и да се појави.

Убава пред камери, а уште поубава непосредно, односно при средба во живо или нејкој настан, каде редовно е меѓу највпечатливите дами.

 

Вера плени со својата маркантност, шарм, сексапил и убавина, независно дали е пред камери, на јавен настан, на улица, па дури и во теретана.

 

Дека и на тој терен е во фокусот од вниманието покажа на некои од своите  „сториња“ на Инстаграм, каде се гледа како се одржува во форма.

Во дедениот момент сакаше да покаже како ги прави вежбите за задник, а понудената глетка – раскош за на социјални мрежи, а камоли таму, непосредно пред неа.

Напрчениот задник полни кадар со сексапил, па со глетката ги засени и оние побујните.

На вакво тело иако е ремек дело му треба одржување, па Вера тоа не го заобиколува од својот животен стил, а за резултатите и не треба дополнителен коментар. Доволен е само уште еден поглед на „полниот кадар“!

фото:Инстаграм принтскрин/Вера Мештеровиќ

Останати вести од Радио Милева