Радио Милева
Сексапил кој „убива“

Вака славеше матура Гери Никол – 19 годишната бугарска секс бомба (ФОТО + ВИДЕО)

Вака славеше матура Гери Никол – 19 годишната бугарска секс бомба (ФОТО + ВИДЕО)

Познатата бугарска пејачка Гери Никол годинава наполни 19 години. Но, покрај бројните фотки на нејзиниот профил на Фејсбук на кој има повеќе од 180 илјади следбеници, едни од најинтересните се оние оние кога бугарската „секс бомба“ ја прославувала матурата.

Погледнете како изгледала тогаш гери Никол, бугарското музичко „мињонче-бомбонче“!

Но, освен што е млада, убава, сексапилна и атрактивна, Гери има и мошне успешна пејачка  кариера и многу настапи. Тоа и дава право  да се пофали со огромен успех како што се милионските  прегледи на нејзината нова песна „Напрао ги убивам“.

Останати вести од Радио Милева