Радио Милева
кипи и прелива

Учесничкта во финалето на „Парови“ тргна да си ги поднамести гигантските гради… пред камери (ФОТО)

Учесничкта во финалето на „Парови“ тргна да си ги поднамести гигантските гради… пред камери (ФОТО)

Финалната вечер на  реалното шоу „Парови“ како да беше натпревар во кој учесничките се  натпреваруваа која повеќе  ќе ги покаже бујните атрибути – пишува српски „Телеграф“.

Една од најскандалозните учеснички во „Парови“ –  Зерина Хечо, минатата ноќ во финалната емисија на ова ријалити ја шокираше јавноста, исфрлајќи ги џиновските гради. Глетка во која  никој не можеше да им поверува на своите очи

Зерина за оваа пприлика целосно го променила својот имиџ, а гигантските гради и кипеа сите страни!

Зерина во одреден момент покажа се  што има, и тоа од сите агли … Исето тоа додека си го местеше градникот, заборавајќи на фотообјективите.

Но, тоа не беше она што Зерина го покажа, зашто се чини дека облекла “премногу долг” фустан кој и држеше жешко, па одлучи малку да открие од она што и беше покриено.

Фото: Никола Томиќ

Останати вести од Радио Милева