Радио Милева
нека блеска

Црн корсет и ништо повеќе: Одамна не сме виделе ваква провокација од Лила (видео)

Црн корсет и ништо повеќе: Одамна не сме виделе ваква провокација од Лила (видео)

За Лила Филиповска навидум како да никогаш не постои време за пауза.

Најпопуларната водителка и инфлуенсерка во земјава е неуморна од се’ она што може и сака да го направи. Познато е дека на прво место покрај примарната професија како водителка на гејм шоуто „Се или нешто“, е инфлуенсерството каде исто така е перманентна, а клиентите чии производи ги рекламира, со години соработуваат со неа.

Оттука, логично се надоврзува обостраното задоволство и препишаната доверба и лојалност. На Инстаграм профилот на Лила никогаш нема објава која е последна, зашто не треба да помине многу време за да осамне следна и следна…

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Па така, една од нејзините најнови, поточно видео, Лила со повод за еден таков свој редовен ангажман се стокми во специјално ултра секси издание за кое освен црниот боди корсет не и беше ништо друго потребно за силен впечаток и максимално привлечено внимание.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Lila (@lilafilipovska)

Откако ја промени фризурата, односно има шишки, Лила особено им се допаѓа на фановите и следбениците. Во ова издание во фокус беа корсетот, фризурата и накитот на кој таа го стави акцентот, а следбениците секако тоа го забележаа и ја преплавија со ласкави коментари и тоа дека изгледа бомбастично секси.

За пакетот да биде комплетен, Лила се потруди визуелно, но и за аудиото или музиката чиј избор падна на „Liberian girl“ од Мајкл Џексон што беше совршено надополнување.

фото:Instagram printscreen/ lilafilipovska

Останати вести од Радио Милева