Радио Милева
нова мода во комшии

Три бугарски старлети земале кредити за нови силикони, за да можат да останат во игра! (ФОТО)

Три бугарски старлети земале кредити за нови силикони, за да можат да останат во игра! (ФОТО)

Бугарските старлети почнаа да земаат кредит од банка, за да си ги обноват силиконите, како би можеле и понатаму да останат во игра, пишуваат бугарските интернет таблоиди.

Така, Деси Димитрова наречена „Фотосесија“, Билјана Василева, позната по прекарот Пандора и Мартина Јурукова „пред да им истече рокот“ решиле да земат банкарски заеми, за да стекнат слава со учество во Мис Плеймейт (Старлета)  и Мис Силикон.

Подоцна, Деси Димитрова добила неколку фотосесии откако ставила нови гради и веќе заработува хонорари во странство.

Пандора нема толку многу кубици, но е меѓу најелитните еротски танчерки  во Студентскиот град.

Мартина пак се фали дека е опкружена од илјадници убави мажи со кои патува и го обиколува светот на егзотични дестинации, пишува бугарски Телеграф.

Извор: Хотарена.нет

Останати вести од Радио Милева