Радио Милева
каде што има чад, има ли и оган?

Тој Цеца ја опсипа со комплименти, а таа му возврати со бакнежи: Има ли некоја тајна врска? (ФОТО)

Тој Цеца ја опсипа со комплименти, а таа му возврати со бакнежи: Има ли некоја тајна врска? (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна го прослави својот 45-ти роденден со гламурозна забава, и сите беа воодушевени од нејзиниот изглед.  Фолк  дивата често постира фотографии од нејзиниот живот на социјалните мрежи, а на нејзината најнова секси слика не остана имун имун ниту бугарски модел од нејзиниот видеоспот “Ангел од втор ред”, Флоријан Мунтеану.  

Имено, Флоријан на Цеца и оставил коментар под фотографијата, што јасно покажува дека е воодушевен од нејзиниот изглед.

Пејачката пак му возврати со врели бакнежи… што наведеува на фактот дека (можеби) меѓу нив има некоја тајна врска?

Останати вести од Радио Милева