Радио Милева
замаглена возбуда

Теодора Џехверовиќ со топлес поздрави од Дубаи: Пејачката само по гаќички и голи гради пред огледало во хотелското купатило (ФОТО)

Теодора Џехверовиќ со топлес поздрави од Дубаи: Пејачката само по гаќички и голи гради пред огледало во хотелското купатило (ФОТО)

Пејачката Теодора Џехверовиќ бегајќи од студените зимски денови, веќе извесно време ужива во  Дубаи.

Расната Џехва во мини бикини постојано ги споделува моментите на уживање низ жешки фотографии, на кои доминира нејзиниот телесен раскош огледан во бујните облини и однапред и одзади.

Извајаното тело, бујните гради и големата заоблена задница на расната убавица ги параат погледите на нејзините следбеници на социјлните мрежи, но и на сите останати приврзаници на еротската убавина кај сексапилната Теодора.

Меѓу останатите фотографии Џехва објави и една ултрапровокативна на своите Инстаграм приказни.

Имено, пејачката споделила селфи после туширање, додека со пешкир на главата стои пред замагленото огледало во хотелското купатило, каде останала само по гаќички, додека со раката ги задскрива голите бујни гради.

Возбудата можеби малку подзамаглена, ама сепак повеќе од инспиративна и доволно стимулативна за блажени мигови на нејзините фанови!

Фото: Инстаграм/teodoradzehverovic

Останати вести од Радио Милева