олимпијада

Пронајдени се 4 резултати на тема „олимпијада“
Радио Милева

Настапуваат во Германија, а сонуваат Македонија да ја претставуваат на Олимпијада: Илина и Ева Соколовски тренираат и кога треба да одморат

Сезоната заврши, натпреварите по ритмичка гимнастика во Германија на државо ниво завршија, а нашите девјчиња Илина и Ева Соколовски...
Радио Милева

Џејда Кеи преку ноќ се преквалификувала: Од успешна спортистка и освојувачка на медали, до ѕвезда во филмовите за возрасни (ФОТО)

Џејда Кеи е уметничко име на порно актерка која со текот на годините стана една од водечките ѕвезди на светски познатата порно-страница...
Радио Милева

Уметничко „топлес“ лизгање на Габриеала Пападакис: Французинката со голи брадаваци на мразот (ФОТО+ВИДЕО)

Француската претставничка во уметничко лизгање на Зимските Олимписки игри во Пјногчанг, Габриеала Пападакис, доживеа голема непријатност...