непријатности

Пронајдени се 3 резултати на тема „непријатности“
Радио Милева

И Милица Тодоровиќ доживеала непријатности на настап: „Тргна да ми ја снима интимата под фустанчето, а јас го шутнав, па му го фрлив телефонот во публика“

Атрактиваната фолк пејачка Милица Тодоровиќ проговори за непријатностите на настапите кои ги доживеала во текот на кариерата. Згодна,...