лампиони

Пронајдени се 6 резултати на тема „лампиони“
Радио Милева

Александра Накова ја накити елката, ама… кој ти гледа сијалички и лампиони, покрај вакви бујни силикони? (ФОТО)

Новогодишната еуфорија, ајо така воопшто може да се нарече заради ковид пандемијата, започна… Предновогодишната ат,мосфера е далеку...
Радио Милева

На снимање закопчана до грло, а на настап… Наташа Малинкова го има „петтиот елемент“ на себе – погодете кој е? (ФОТО)

Новогодишните празници се згодна прилика естрадните ѕвезди да заработат малку повеќе од вообичаениот хонорар. И во висина на сумата ...
Радио Милева

Дамјан Дренковски неколку часа пред Нова година вака ја докажуваше машкоста: Чија рака посака, да си поигра со неговите „лампиони“? (ВИДЕО 18+)

Некогашниот ТВ водител Дамјан Дренковски веќе извесно време живее во Дубаи, во Обединетите Арапски Емирати. Што работи таму, знаат веројатно...