испружи

Пронајдени се 3 резултати на тема „испружи“
Радио Милева

Лила на „Златни денови“ едвај остана на здрави нозе: Водителката „на штикли леташе“ по кратовската калдрма, ама затоа на плочките покрај бината за малку ќе ја прекршеше половината (ВИДЕО)

„Златни денови“, една, ако не и единствена културно-естрадна манифестација со која Кратово живее, а младите живеат за тие вечери исполнети...