градници

Пронајдени се 3 резултати на тема „градници“
Радио Милева

40 години кариера и многу собрани градници: Еве каде завршува долната облека што ја добива Чола на сцена

Здравко Чолиќ е познат како миленик на жените уште од неговото појавување на јавната сцена. На еден од неговите последни концерти, обожавателка...
Радио Милева

Вака изгледа станот на познатата српска водителка: Скап стилски мебел, градници висат на сите страни, а на ѕидот нејзини голи фотографии… (ФОТО)

Таа со години е е една од заштитните лица на ТВ Пинк. Новинарите ја опишуваат како прекрасна личност и одличен колега, но јавноста не...