Вистаграм

Таа го има најдобриот задник меѓу Русинките: Љубов Ткач е „бомба“ на Инстаграм

Таа го има најдобриот задник меѓу Русинките: Љубов Ткач е „бомба“ на Инстаграм

Младата руска атлетичарка Љубов Ткач можеби не е најпозната по своите спортски успеси, но дефинитивно е позната по своите провокативни објави на Инстаграм.

Љубов посебно се гордее со својот совршен задник кој многумина го нарекуваат најдобар помеѓу руските спортистки, па таа во една прилика ги почестила следбениците со снимката на која облекува тесни панталони. Веројатно не ве изненадува податокот дека снимката е прегледана повеќе од 12 илјади пати.

Освен видеото, 25-годишната Ткач често се фотографира и во многу други секси пози, а дел од нејзините фотографии можете да погледнете во продолжение:

Останати вести од Вистаграм