Радио Милева

Таа е или не? – Елена Ристеска без грам шминка со својата љубов (фото)

Таа е или не? – Елена Ристеска без грам шминка со својата љубов (фото)

Пејачката на „Нинанајна“ секогаш пред камерите изгледа во тренд и средено, а кога ќе се исклучи црвеното светло може да ја видиме во разновидни комбинации.

Елена Ристеска  своето слободно време го минува со своите пријатели, со својата внука Делфи и уште некои детски другарчиња.

Така, овој викенд Ристеска го искористи топлото време за да прошета, но со малата Хелин која и правеше друштво. А овој момент македонското девојче го овоковечи со една фотографија на која нема ниту грам шминка, а во описот на фотографијата додаде #љубов.

Очигледно, на Елена најголема љубов се децата.

Погледнете!

фото: Инстаграм/сториЕленаРистеска

Останати вести од Радио Милева