Радио Милева
од бринета - барбика...

Станија „пиштол гола“ пред огледало најави промена на нејзината коса: Старлетата станува русокоса (ФОТО)

Станија „пиштол гола“ пред огледало најави промена на нејзината коса: Старлетата станува русокоса (ФОТО)

Станија Добројевиќ реши да направи драстична промена и со тоа ги изненади сите свои следбеници.

Имено, старлетата решила да ја смени бојата на косата, а долгата црна коса ја обои во „светло костенлива“, со тенденција наскоро да стане сосема русокоса!

Старлетата објави фотографии на својот Инстаграм профил и на своите следбеници им порача дека е на пат да стане русокоса, но дека ќе се врати на својата „фатална“ боја во текот на зимата.

„На пат сум да станам русокоса, па ќе видиме како ќе изгледа целиот процес на крајот, а летово ќе бидам барбика, а зимата пак ќе бидам фатална бринета“ – порача разголената старлета на својот Инстаграм профил.

Таму евидентните колор промени на своите прамени ги поткрепила со неколку „пиштол голи“ фотографии пред огледалото, каде Станија се сликала до гола кожа без ништо на себе, наметната само со раскопчана фротирска бањарка.

Жените ја коментираат промената на Станија, додека вистинските мажи од нејзиниот нов изглед  пред огледалото најмногу ја забележаа позицијата фротирскиот ремен со која е врзана бањарката, поточно местотот каде што паѓа машничката која и ја крие…  голотијата под фротирката!

Фото: Инстаграм принтскрин/stanijadobrojevic

Останати вести од Радио Милева