Радио Милева

Сораја е чиста копија: Ја извади градата пред камери, но пред неа тоа го направија и овие пејачки!

Сораја е чиста копија: Ја извади градата пред камери, но пред неа тоа го направија и овие пејачки!

Сораја деновиве се појави во една ТВ емисија, каде ја откри левата грда.

Пупката ја покри, додека целата дојка беше на „изволте“. Инаку, Ники Минаж во истата комбинација се појави во Париз на модната недела во март годинава.

Раперката е позната по провокативното облекување, баш како старлета, така што неможено е да не ја забележите.

Нема сомнеж дека Ники послужи како модна инспирација на Сораја. Сепак, ако пребараме низ минатото, некои ќе се сетат дека прва во србија ваков фустан носеше Венди.

Тогаш тоа беше шокантно, а сега кога Сораја ги покажа градите по 100-ти пат , не беше баш шокантно, но во 80-тите да…

Останати вести од Радио Милева