Радио Милева

Славниот пејач налути многумина: Ги честиташе празниците целосно гол до елката!

Славниот пејач налути многумина: Ги честиташе празниците целосно гол до елката!

Славниот поп-рок пејач Роби Вилијамс покрена вистинска полемика на социјалните мрежи, откако објави фотографија на која позира целосно гол до елката.

Наедно, тој им испрати и порака на своите следбеници на која повеќето се налутија.

Популарниот британски пејач, одлучи да ги шокира оние кои го следат. Имено, тој искористи стара фотографија каде е гол, па ја намонтира на онаа од домот.

-Среќен Божиќ на сите! Кој сака бакнеж, напиша за фотографијата, додека некои му коментираа: „Освен ако си облечен“, „претеруваш“ и сл.

Фотографијата можете да ја погледнете ТУКА

Останати вести од Радио Милева