Радио Милева

„Сите гледаа на едно место“: Братот на Жељко Јоксимовиќ позираше во костим за капење! (фото)

„Сите гледаа на едно место“: Братот на Жељко Јоксимовиќ позираше во костим за капење! (фото)

Летоната сезона е полн ек, па јавните личности го „крадат“ слободното време за да заминат некаде на одмор и да се одморат од работните обврски.

Братот на Жељко Јоксимовиќ, актерот Саша Јоксимовиќ ги полни батериите на црногорското приморје, па од таму сподели фотографија која ги изненади фановите.

Имено, Саша сподели селфи, а во прв план беше неговиот костим за капење и го покажа своето згодно тело.

Со оглед на тоа што не објавува вакви фотографии, оваа беше изненадувачко за многумина, а она што најмногу привлече внимание кај следбеничките беше меѓуножјето.

фото: принтскрин/инстаграм

Останати вести од Радио Милева