Радио Милева
откачено

Шокантни признанија од спалната соба: Светските ѕвезди ги признаа најбизарните фетиши, а во нив има крв и урина

Шокантни признанија од спалната соба: Светските ѕвезди ги признаа најбизарните фетиши, а во нив има крв и урина

Не е невообичаено познатите личности да откриваат многу за својот приватен живот, а овој пат се работи за најлудите фетиши кои нашите омилени ѕвезди ги практикуваат во спалната соба.

Од пиење крв до лижење пазуви. Некои ѕвезди претераа со своите фетиши, а Ријана беше доста директна за своите фантазии, пишува „DailyStar“.

Ријана

 

View this post on Instagram

 

A post shared by RİHANNA (@rihannaofficiall)

Камшиците и синџирите можеби не се нешто на Ријана, но удирањето дефинитивно е.
“Да се биде покорен во спалната соба е навистина забавно. Мора да бидеш мала дама и да имаш некој кој е мачо и задолжен за твоите соништа. Мене тоа ми е забавно”, додала познатата пејачка Ријана.

Рики Мартин

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ricky Martin (@ricky_martin)

Пејачот Рики Мартин не се воздржа да признае дека сака „златен туш“ – односно уринирање на партнерката.
“Обожавам да давам златен туш. И порано го правев тоа под туш. Толку е секси, температурата на вашето тело и водата под туш се многу различни”, изјави тој за списанието „Blender“ во 2005 година.
„Има моменти за нежен секс, а има и моменти за добро удирање задник“, признал тој.

Анџелина Џоли

Холивудската актерка Анџелина Џоли го сподели својот див фетиш за крв, признавајќи дека тоа го испробала на најмалку двајца нејзини бивши, вклучително и момент кога ја изгубила невиноста.
„Почнав да имам секс со дечко ми, но сексот и емоциите не ми беа доволни. Веќе не бев мало девојче. Во моментот кога сакав да се чувствувам поблиска со мојот дечко, грабнав нож и го исеков. Тој возврати и бевме во крв. Срцето ми чукаше“.

Таа и нејзиниот поранешен сопруг Били Боб Торнтон разменија и ампули со крв.

„Боцичката со крв е многу едноставна. Енџи дојде дома еден ден со комплет што го купила. Знаеш дека тие медалјони што ги купуваш се проѕирни и ставаш слика од баба ти во неа или нешто слично, и ја носиш околу вратот. Тоа е тоа. Таа купи две од нив. Мислеше дека би било интересно и романтично да земеме малку брич и да ни ги пресечеме прстите, да ставиме крв на тие шкафчиња и да ги носиме околу вратот исто како што го носиш твојот син или косата на детето на ќерката во едно.Истото“.

Кристен Стјуарт

Додека ѕвездата од „Самрак“ Кристен Стјуарт беше со колегата Роберт Патинсон, таа откри како тој постојано и ги лижел по пазувите, а била маѓепсана од испотениот мирис на мажот.
“Ми се допаѓа како мириса. И тој сака да ме лиже под пазувите. Не ја разбирам опсесијата со миење на мирисот. Тоа е мирисот на некој што го сакаш. Зарем не мислиш дека тоа е целата поента?” Кристен изјави за „Vogue UK“.

Џон Мајер

 

View this post on Instagram

 

A post shared by John Mayer (@johnmayer)


Музичарот Џон Мајер и поранешното момче Тејлор Свифт наводно сакаат да ги премачкуваат своите партнери со шлаг и да ја лижат од нив, но и да ги скокоткаат со пердуви и коцки мраз.
Во 2008 година, тој зборуваше за магазинот „Стар“ за тоа како беше кога беше во в
рска со Џенифер Анистон.
“Џен на почетокот беше малку отпорна, но подоцна не можеше да ја избрише насмевката од нејзиното лице. Бев откачен и сакав да пробувам луди пози. Го сакав сексот и го сакав постојано”, рекол тој.

фото:Instagram printscreen/ angelinajolie/ You Tube

Останати вести од Радио Милева