Радио Милева
СЕКС ПРЕД КАМЕРИ

ШОК: Познатите пејач и глумец среде оргии! (ФОТО 18+)

ШОК: Познатите пејач и глумец среде оргии! (ФОТО 18+)

Двајцата се долгогодишни пријатели, но никој не очекуваше тие да бидат фатени среде оргии во сцени што ги шокираа нивните фанови низ целиот свет. Џони Деп и Мерилин Менсон се здружија во нов проект. Менсон одлучи да му направи место во една од неговите нови песни. Познат по своето „експлицитно“ однесување, музичарот напиша сценарио за спот, во кој  сцените на оргии беа неизоставни. Потоа се сетил на неговиот пријател Џони Деп.  

„Ние не треба да разговараме за да се разбереме еден со друг. И двајцата само си мрмориме и ги завршуваме речениците со гестикулации“ – открива ексцентричниот рокер кој потврди дека двајцата толку добро се разбираат  што и сцените со оргии не беа тешка задача за нив за да сфати кој што треба да направи.

А, вие погледнете го видеото „KILL 4 ME“  на Marilyn Manson кое изобилува со експлицитни еротски сцени па заклучете сами.

Останати вести од Радио Милева