Радио Милева

Се појави жешко видео од Тамара Ѓуриќ: Старлетата потполно гола на плажа!

Се појави жешко видео од Тамара Ѓуриќ: Старлетата потполно гола на плажа!

Старлетата Тамара Ѓуриќ нема проблем да се разголи, дури и да соблече целата облека од себе. Овојпат на Инстаграм објави две жешки видеа на кои е потполно гола.

Овие видеа настанале минатото лето, а на нив е како од мајка родена. За само три часа видеата беа прегледани повеќе од 11.000 пати.

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89) on


На нив може да се види како Тамара излегува од море и се сонча на плажа.

 

A post shared by Tamara Djuric (@tamarastar89) on

Останати вести од Радио Милева