Радио Милева

Риба на суво: Лила се разголи, па ја разбуди машката фантазија! (фото)

Риба на суво: Лила се разголи, па ја разбуди машката фантазија! (фото)

Започна летната сезона, а македонските јавни личности веќе почнаа да се разголуваат во костими за капење.

Македонската водителка Лила Филиповкса ужива во парче од рајот, па слободното време го користи за да одмара и да ги полни батериите.

Лила на својот Инстаграм профил објави фотографии во костим за капење, па веднаш ги собра сите комлименти, а нејзините фанови не престанаа да коментираат.

???

A post shared by @ lilafilipovska on

„Цела лепота кај Лила се собра“, „Браво, најубава си Лила, кралица“, „Вонсериска слика“, „Прекрсна“, се некои од коментарите.

Како и да е, Лила сигурно ужива во својот прв одмор на море за оваа сезона.

La vita bella ?

A post shared by @ lilafilipovska on

Останати вести од Радио Милева