Радио Милева
голиот танц на старлетата

Разголени газиња, танги и допири: Кога Сораја танцува, Балканот има колективна желба! (ФОТО)

Разголени газиња, танги и допири: Кога Сораја танцува, Балканот има колективна желба! (ФОТО)

Сораја Вучелиќ, најпознатата српска старлета  секојдневно ги воодушевува своите фанови и следбеници на социјалните мрежи со секси фотографии и жешки видеа.

Овој пат своите обожаватели таа ги изненади со секси видео клипче, снимка на која заводливо танцува.

Сепак, најголемо внимание привлече тоа што Сораја под сребреното фустанче во кое тверкува со газето, нема ама баш ништо… Старлетата е „пиштол гола“ без гаќички. Сораја и овој пат го покажа своето раскошно тело како и умешноста на заведување. Па ако сте еден од оние  љубители на нејзиното „дело и тело“… уживајте во „голиот танц“ на старлетата!

??

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) on

А, ако ова клипче Ви се допадна, имаме и бонус за Вас: Уште едно видео од неа, снимено неколку дена порано, каде таа со нејзината колешка, старлетата Ана се исто така фатени во „жежок танц“! Разголени газиња, танги, допирање… Да не ви раскажуваме, подобро погледнете сами.

@ana_korac ???????? #summertime

A post shared by sorajavucelicsara (@vucelicsorajasara) on

Останати вести од Радио Милева