Радио Милева
огледалце, огледалце...

Разголена и замислена пред огледало: Погодете за што сонува Сораја? (ФОТО)

Разголена и замислена пред огледало: Погодете за што сонува Сораја? (ФОТО)

Старлетата Сораја Вучелиќ со својата најнова објава на Инстаграм одново изнуди воздишки  од запалените обожаватели и следбеници на социјалните мрежи.

Таа сподели жешка фотографија на која позира пред огледало.

Фустанот и паднал, па старлетата со рака ги прекрила голите гигантски силиконски гради.

Така разголена и замислена старлетата своите фанови ги стави во недоумица: Погодете за што сонува Сораја?

Фото: Инстаграм принтскрин/sorajavucelic

 

Останати вести од Радио Милева