Радио Милева
Кај Ами Џи

Расчепатена: Теодора Џехверовиќ во безобразни пози со високо кренати и раширени нозе! (ФОТО 18+)!

Расчепатена: Теодора Џехверовиќ во безобразни пози со високо кренати и раширени нозе! (ФОТО 18+)!

Младите учеснички во реалното шоу „Задруга“, Теодора Џехверовиќ и Сара Рељиќ од Големиот шеф добија задача да подготват, секоја своја, точка што ќе ја изведат во емисијата  Ами Џи шоу кај Огњен Амиџиќ.

Сара ја пееше песната на Цеца Ражњатовиќ  – “Црвено”, а Теодора баладата на  „Министерки“ – “Грам емоции”. Победата според гласовите на публиката ја однесе Рељиќ.

Сепак, претставата на Теодора сигурно ќе биде запаметена долго време, особено поради стајлингот и жешките пози  што таа ги изведе на ТВ екраните.

Она што на телевизија и не можеше да се види, а неможеше баш сè,  папараците во студиото го фотографираа.  Теодора во различни, експлицитни пози, кои таа ги изведуваше на малата сцена во студиото.

Таа изведуваше кореографија на сцената, што не и падне тешко, бидејќи се занимавала со балет па овие движења и лежат…

И одеднаш стана жешко … баеги жешко!  Нејзините раскошни облини  никогаш не биле поблиску до очите на публиката отколку сега…

Расчепатена, Теодора на сцената истури лепеза безобразни пози со високо кренати и раширени нозе!

А оваа поза може комотно да биде прогласена за „најперверзно секси“ од сите останати.

Останати вести од Радио Милева