Радио Милева
огледалце, огледалце...

Познатата старлета и ТВ водителка Даниела Чавез има најсекси одраз во огледало на светот, особено ако погледнете во она што и се наѕира под комплетот (ФОТО)

Познатата старлета и ТВ водителка Даниела Чавез има најсекси одраз во огледало на светот, особено ако погледнете во она што и се наѕира под комплетот (ФОТО)

Популарната старлета и ТВ водителка Даниела Чавез повторно успеа да привлече вниманието кон себе.
Секасапилната Чилеанка, кој имаше афера со фудбалската мегаѕвезда Кристијано Роналдо, често позира во костим за капење или еротск долна облека, па на Инстаграм ги споделува фотографии  од себе и своето разголено тело за да им ги „исплакне очите“ на нејзините следбеници.

Мажите се особено воодушевени од нејзините разголени фотосесии затоа што Даниела на нејзините фотографии најчесто ги истакнува и однапред и одзади своите бујни облини, особено нејзиниот секси задник во танга гаќички или бикини.

Но овој пат старлетата решила да отиде чекор понатаму, па најпрвин споделила една фотографија на која е „пиштол гола“, само со дијадема на главата, онаква кава што носат мисиците… Сепак Даниела, итра како лисиците, се сликала во гола поза која колку и да изгледа смело, со рацете и нозете ги покрила највпечатливите и најистакнати делови на своето тело. Така што се’ се гледа, а сепак  ништо не може да се види.

Сепак, за да не ги разочара верните следбеници, таа решила да им сподели, нешто што е сосема обратно од целосната голотија на старлетата.

 

Чавез овој пат застаната топлес пред огледалото, во провидни секси танга гаќички кои фиктивно се’ покриваат, а фактички… повеќе од доволно откриваат.

Логично,  „влажните машки погледи“ самите запираат таму каде што оние што ќе ја видат, најмногу сакаат да ја гледаат. Во зависност од определбите: Во извајаниот секси задник или во мазната „долина на желбите“!?

Фото: Инсаграм принтскрин/daniellachavezfansp

Останати вести од Радио Милева