Радио Милева
негативни поени

Пејбој зајачица открива бизарни детали за Леонадро Ди Kаприо: „Има чудни фетиши во кревет“

Пејбој зајачица открива бизарни детали за Леонадро Ди Kаприо: „Има чудни фетиши во кревет“

Плејбој моделот Хике Конингс (22) проговори за бакнежот со актерот Леонардо Ди Каприо и неговите чудни навики во кревет.

Двајцата се запознале во клуб во Лос Анџелес.

Во еден момент и пришол менаџерот на Ди Каприо и и рекол дека актерот сака да ја запознае, пишува Дејли Мејл.
Конинг тогаш му кажала на Ди Каприо дека знае дека излегува само со убавици помлади од 25 години, на што тој одговорил: „Виновен сум!“

Хике откри дека актерот бил шокиран што таа одбила покана во неговиот дом.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ♥ HIEKE ♥ (@hieke_konings)

– Тогаш се бакнавме, беше во ред, но никаде блиску до најдобриот бакнеж во мојот живот. Ме покани да си одам дома со него, но јас одбив. Беше шокиран, претпоставувам дека не беше навикнат, но беше љубезен – изјавила манекенката, додавајќи:

– После тоа и пришол на друга девојка и со неа отишол дома. Некои од моите пријателки спиеја со Леонардо и рекоа дека има бизарна навика во кревет. Една ми рече дека цело време држел слушалки во ушите „за да не мора да ја слуша“, а на друга и ставил перница на главата – откри таа и додаде:

– Дефинитивно е премногу стар и премногу извитоперен – заклучила манекенката на Плејбој.

фото:Instagram printscreen/ pagesix/ hieke_konings

Останати вести од Радио Милева