Радио Милева
возбудливо огледало

Пејачката Ивана Круниќ носи панталони за секоја прилика: Сепак, најрадосни се мажите кога ќе ја видат целата слика (ФОТО)

Пејачката Ивана Круниќ носи панталони за секоја прилика: Сепак, најрадосни се мажите кога ќе ја видат целата слика (ФОТО)

Некогашната членка на групата „Луна“, пејачката Ивана Круниќ покрај пеењето остана запаметена и по учеството реалното шоу „Задруга 3“,во кое за  свој љубовник го имаше Бане Чолак.

Оттогаш наваму, Ивана како да е „пуштена од ланец“, па не престана да провоцира со своите разголени видео и фотообјави кои за нејзините обожаватели и следбеници се вистински мамец.

Нејзините изданија се попровокативни, па дури и кога пејачката е пристојно облечена… Или барем тоа така изгледа, во стајлингот што го избрала Ивана. Навидум се нормално и регуларно, па дури и елегантно, а всушност стајлингот е повеќе од предизвикувачки и секси.

На прв поглед пејачката носи панталони за секоја прилика…. Сепак, најрадосни се мажите кога ќе ја видат целата слика. Зашто она највозбудливото и најубавото, доаѓа како одраз во огледалото.

Имено, Ивана на неа носи панталони, кои покриваат сè однапред, но одзади го откриваат голиот секси задник на атрактивната пејачка. Решение ем за префинета елеганција, ем за возбудлива провокација.

Фото: Инстаграм принтскрин/ivanakrunic

Останати вести од Радио Милева