Радио Милева
Парови

Педантна жена: Иван Маринковиќ ја легна и Меа под јорган, па и пуштил рака долу, ама таа не му дала… не била депилирана! (ВИДЕО)

Педантна жена: Иван Маринковиќ ја легна и Меа под јорган, па и пуштил рака долу, ама таа не му дала… не била депилирана! (ВИДЕО)

 Откако сите видоа  дека Меа Бонд и Иван Маринковиќ и претходно разменуваат нежности, беше само прашање на време  во кој момент ќе се најдат под јорган. Откако Меа Бонд ја номинираше Миљана, се огласи Иван Маринковиќ со шокантна изјава:

„Пред некој ден почнав да ја фаќам, но не ми  даде… Не била депилирана… таму долу!“ –  изјави Иван пред сите во вилата на „Парови“.

Погледнете како изгледало кога Меа и Иван разменувале нежност во креветот:

Останати вести од Радио Милева