Вистаграм

Ова се најсекси убавици на Инстаграм

Ова се најсекси убавици на Инстаграм
Дека сите лајкови и следбеници на социјалните мрежи многу се исплатат сведочеле и порано реалативно анонимни девојки на кои трудот за изгледот им е награден.
Имено, еден од најпознатите, но и најреномиран машки часописи на светот Плејбој оваа година одлучи да им придаде на внимание на девојките од соседтството кои секојдневно објавуваат на Инстаграм свои секси фотографии и највештите во тоа да ги повика на снимање.
Овој американски часопис чии насловни страници ги краселе многу сексипилни девојки од јавниот живот, цела година следел на Инстаграм разни убавици што на крајот резултирало со професионално снимање на кое се нашле атрактивни девојки како: Линдзи Пелас, Емили Сеарс, Ерик Мена, Ариана Целесте и други, кои бројот на пријатели на Инстаграм достигнува и преку 2 милиони.

Останати вести од Вистаграм