Радио Милева

Од слатко девојче до секс бомба: Вака изгледаше Анастасија Ражнатовиќ на мали нозе (видео)

Од слатко девојче до секс бомба: Вака изгледаше Анастасија Ражнатовиќ на мали нозе (видео)

Ќерката на најпозната фолк дива Цеца Ражнатовиќ, Анастасија Ражнатовиќ важи за една од најзгодните меѓу децата на познатите, а многумина би сакале да бидат во нејзина близина.

Анастија често е активна на социјалните мрежи  и со своите фотографии ги воодушевува следачите на Инстаграм. Денес таа има топ форма, секогаш е средена и ги следите модните трендови.

Погледнете какво слатко девојче беше Анастасија како дете.

Останати вести од Радио Милева