Радио Милева
Мора да е љубов

Новак и Јелена разменија нежности и ги објавија на социјалните мрежи (ФОТО)

Новак и Јелена разменија нежности и ги објавија на социјалните мрежи (ФОТО)
Новак и Јелена Ѓоковиќ уживаат во семејните моменти и во убавините на природата на Азурниот брег.

Славниот пар сподели приватни фотографии од прошетка на планина, како и љубовни пораки.

-Многу сум благодарен што можам да уживам во овие моменти со мојата љубов, напиша Ноле и постави хаштаг „сроднидуши“.

-Се чувствувам благодарна, благословена и заљубена – напиша Јелена на Инстаграм.

Останати вести од Радио Милева