Радио Милева

Нов скандал го тресе семејството Кардашијан: Дали ова е таткото на бебето на Кајли?

Нов скандал го тресе семејството Кардашијан: Дали ова е таткото на бебето на Кајли?

Фановите на семејството Кардашијан сконцентрирани се на секоја фотографија која членовите на ова семејство ќе ја објави на социјалните мрежи, а тогаш внимателно го проучуваат секој детаљ кој има врска со нив.

Овој пат нивните следбеници имаат нова опсесија. Станува збор за Тим Чунг, телохранителот на Кајли Џенер. Некои од фановите на Кајли отидоа до таму што се убедени дека тој е таткото на малечката Сторми, а не Травис Скот, нејзиниот моментален партнер.

 

Останати вести од Радио Милева