Радио Милева
да можеше да го врати времето

Наташа Беквалац со шок изјава, за кого од тројацата бивши мажи, повторно не би се омажила!

Наташа Беквалац со шок изјава, за кого од тројацата бивши мажи, повторно не би се омажила!

Наташа Беквалац е синоним за жена чија убавина може да го заврти умот на секој маж. Сепак, по болните искуства на пејачката во последните години, таа ужива во својот сингл статус.

Нејзините избори честопати не биле правилни, но, како што истакнува, и донеле непроценливо искуство. На прашањето за кој сопруг од тројацата бивши не би се омажила повторно ако може да го врати времето, таа даде одговор кој ги насмеа присутните до солзи, а шок изјавата на Наташа Беквалац стана вирална на социјалните мрежи.

„За ниту еден, бидејќи не беа доволно добри“ – рекла пејачката во свој стил, пренесува republika.rs.

Фото: Инстаграм/bekvalceva

Останати вести од Радио Милева