Радио Милева
„мала плава“

Наташа Беквалац ја има најмодерната фризура за оваа сезона, а многу дами ќе ја ископираат (фото)

Наташа Беквалац ја има најмодерната фризура за оваа сезона, а многу дами ќе ја ископираат (фото)

Познато е дека жените ја менуваат фризурата во предизвикувачки животни фази, а фризурата на Наташа Беквалац е изненадување за сите.

Имено, познато е дека пејачката ги следи модните трендови, и како се грижи за својот изглед. Редовно вежба, се храни здраво и сака да посетува козметички салони.

Можете да го видите тој напор врз неа, па дури и најжестоките критичари не можат да и забележат.

Сепак, она што е константа во нејзиниот изглед е нејзината руса, долга коса. Сепак, таа реши да ја промени фризурата.


Долгата коса ја скратила на долга страница бидејќи, како што и рекле, таа должина оди со нејзиниот карактер и секако е во склад со тековните трендови.

фото: Instagram printscreen/ bekvalceva

Останати вести од Радио Милева