Радио Милева

На што се префрли сега: Лила се откажа од долгогодишната љубов (ФОТО)

На што се префрли сега: Лила се откажа од долгогодишната љубов (ФОТО)

Водителката Лила Стојановска важи за една од најубавите водителки, а воедно и секогаш средена од глава до пети.

Кога и да се појавеше во јавност, Лила секогаш беше на високи потпетици, но сега водителката се откажа од нејзината долгогодишна љубов, па се почесто ја гледаме во патики.

Дали високите потпетици почнаа да и прават проблем, или Лила реши малку да го смени имиџот, не знаеме, но и во спортски и опуштени изданија, пак ги привлекува погледите каде и да се појави.

Останати вести од Радио Милева