Радио Милева

„Мистер Бин“ ќе стане татко по трет пат- разликата во години со партнерката шокантна

„Мистер Бин“ ќе стане татко по трет пат- разликата во години со партнерката шокантна

Роуен Аткинсон(63) чека трето дете со партнерката Луиз Форд(33).

Ѕвездата на серијата и филмовите “Мистер Бин” го чека принова со својата девојка Луиз, која треба да се породи во следните неколку недели.

Аткинсон веќе има две возрасни деца – Бен (23) и Лили (21) од претходниот брак.

Аткинсон беше во брак 24 години со шминкерката на BBC телевизијата, Сунетра Сестри (55), но во 2014 година се појавија гласини дека најде нова љубов.

На крајот, се покажа дека тоа беше Луиза Форд, актерката која ја запозна во представата Quartermaine’s Terms 2013.

Тој почна да живее со неа само неколку недели по разводот од Сунетра.

Останати вести од Радио Милева