Радио Милева
без грам срам, си се пофали што е следно...

Малолетната бугарска пејачка Сузанита извади кондом среде дискотека за да покаже како ќе ја продолжи забавата

Малолетната бугарска пејачка Сузанита извади кондом среде дискотека за да покаже како ќе ја продолжи забавата
Контроверзната бугарска малолетна пејачка Сузанита одново ги шокираше обожавателите со своето непристојно однесување. Кога сите помислија дека пејачката го допре дното, фотографирајќи се гола во кадата со чаша шампањско…
…Или како без облека седи на тоалетната школка и си прави селфи, таа годново ги разубеди дека очигледно има многу повеќе да покаже.
Дури и од она кога своите критичари на Инстаграм ги замолкнуваше, покажувајќи им го средниот прст, ставен преку усните.
Малолетната скандал убавица овој пат покажа како се забавува по настапите. Имено, за време на еден свој настап, додека била на подиумот, Сузанита извадила од градникот кондом, пишува Бугарија денес. 

Пејачката гордо го мавтала, па дури почнала да се гали пред камерите за да покаже како ќе ја продолжи забавата.
Инцидентот се случил на еден од настапите кои пејачката ги има по клубовите и дискотеките ширум  земјата. И за да се увери дека сите ќе ја видат, Сузанита ја прикачила фотографијата на социјалните мрежи.

Останати вести од Радио Милева