Радио Милева
Не е за оние со слабо срце

Љупка Митрова покажа крупен кадар од задникот и меѓуножјето кој ќе ве фрли во ШОК!

Љупка Митрова покажа крупен кадар од задникот и меѓуножјето кој ќе ве фрли во ШОК!

Струмичанката Љупка Митрова која јавноста ја запозна како модна блогерка, се повеќе станува актуелна во домашните и регионалните медиуми, а за тоа е заслужна врската со кумановецот Дарко Спејко и секако нејзината провокација.

Деновиве таа замина за Малта, а оттаму постојано природува нови шокантни пози од кои припадниците на посилниот пол полудуваат.

Митрова нема резерва кога е во прашање голотијата, а овој пат се разголи во танга бикини и се опушти во базен.

Мобилниот го предаде во реете на некој/некоја што беше со неа, а крупниот кадар во кој беше уловен нејзиниот задник и меѓуножјето ќе го гледате со подотворена уста.

Досега македонската јавна сцена беше во штама, но Љупка и тоа како ја размрда.

Останати вести од Радио Милева