Живот и Стил
ФОТО

Кралот на Инстаграм спиеше со преку 1000 девојки, но на крај ја избра оваа бомба!

Кралот на Инстаграм спиеше со преку 1000 девојки, но на крај ја избра оваа бомба!

Ден Билзериан (37), познат како „Кралот на Инстаграм“, секогаш е опкружен со убавици во бикини, луксузни автомобили, а тврди дека неделно има секс дури со 17 девојки.

Меѓутоа, овој милијардер и професионален играч на покер, од јули оваа година заплови во првата моногамна врска со моделот Софија Беварли, која е помлада од него 16 години.

Тој за „Square Mile“ магазин признава дека за првпат во животот има девојка и истакнува дека и порано има девојки, но спиел со други жени. Оваа двојка се запознала на забава покрај базен,  но тоа не била баш љубов на прв поглед.

-Мисалм дека спиев со три девојки тој ден пред да ја запознам. Почнавме да се дружиме. Таа едноставно беше поинаква. Паметна е , кул, вели тој. Според медиумските написи, двојката наводно спиела уште на првиот состанок. Оваа русокоса потоа се појави на бројни негови фотографии на Инстаграм, а на една се гледа како влегуваат во приватен авион, а во објаснувањето стои „одиме на прв состанок“.

Преминувањето во моногамија не беше лесно за контроверзната ѕвезда од социјалната мрежа, кој тврди дека спиел со повеќе од 1000 жени.

-Мислам дека девојката треба да изгледа феноменално и да не биде толку заинтересирана за мене. Така ме улови. Мислам дека за се во животот, завршува Кралот.